ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 25/2/2012

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος για μετακίνηση με λεωφορείο μαθητών της ομάδας αγωγής σταδιοδρομίας του 3ου ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου στο «Αγρόκτημα Έναγρον» στην Αξό Ρεθύμνης.

Ο Διευθυντής του 3ου ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος για μετακίνηση με λεωφορείο 32 μαθητών και τριών συνοδών καθηγητών, από το 3ο ΕΠΑ.Λ. στο «Αγρόκτημα Έναγρον» στην Αξό Ρεθύμνης την Πέμπτη   14-03-2013.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής :

·         Αναχώρηση από το 3ο ΕΠΑ.Λ. στις 8:30 π.μ.

·         Άφιξη στο Αγρόκτημα Έναγρον» στην Αξό Ρεθύμνης.

·         Αναχώρηση από το αγρόκτημα  περίπου 14.00 μ.μ.

·         Άφιξη στα Ανώγεια και ξενάγηση στον παραδοσιακό οικισμό.

·         Αναχώρηση από Ανώγεια 17.00 μ.μ.

·         Άφιξη στο χώρο του 3ου ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου 19.00 μ.μ.

Οι προσφορές των ενδιαφερομένων να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο του Δ/ντή 3ου ΕΠΑ.Λ.μέχρι την Πέμπτη 28/02/13 και ώρα 10:00 πμ. Οι προσφορές θα ανοιχτούν από την αρμόδια επιτροπή, την Πέμπτη 28/02/13 και ώρα 11:30 π.μ. στο γραφείο του Δ/ντή.

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ